Kontakt

MTÜ Lõuna - Eesti Erihooldusteenuste Keskus

reg.nr: 80207123
TP: 599305
KMKR nr: EE101966425
Aadress: Meegomäe küla, Võru vald, Erihoole, 65526 Võrumaa
SEB a/a: EE261010220039160011

E-post: ehtk@ehtk.ee

Nimi Eriala Telefon Tööalane e-mail
Triinu Õispuu Arendusjuht 7868476 triinu.oispuu@ehtk.ee
Kaja Solom Juhatuse liige 5156103 kaja.solom@ehtk.ee
Anneli Roosmäe Teenuste koordinaator 53480031 anneli.roosmae@ehtk.ee
Marian Lillemets raamatupidaja/töökeskkonna spetsialist 7868475 marian.lillemets@ehtk.ee
Hele Plakso Teenuste koordinaator 53034067 hele.plakso@ehtk.ee
Riina Sõber Tegevusjuhendaja/ töökeskuse toodete turundaja 53099571 riina.sober@ehtk.ee
Kaidi Kuusk Rehabilitatsiooni koordinaator 53026209 kaidi.kuusk@ehtk.ee
Merike Avamere Vaimse tervise õde 53402668 merike.avamere@ehtk.ee
Tea Lubi Tegevusjuhendaja/ kaitstud töö koordinaator 53051067 tea.lubi@ehtk.ee
Merliin Kookmaa Vanemtegevusjuhendaja 53048090 merliin.kookmaa@ehtk.ee
Ellen Järv Vanemtegevusjuhendaja 53050088 ellen.jarv@ehtk.ee
Lagle Everest Vaimse tervise õde 53402668 lagle.everest@ehtk.ee