Kontakt

MTÜ Lõuna - Eesti Erihooldusteenuste Keskus

reg.nr: 80207123
TP: 599305
KMKR nr: EE101966425
Aadress: Meegomäe küla, Võru vald, Erihoole, 65526 Võrumaa
SEB a/a: EE261010220039160011

SEB a/a: EE211010220094010012

E-post: ehtk@ehtk.ee

Teenusekohad

MajaAadressTeenusTelefon
Meegomäe majaVõru vald, Meegomäe küla, ErihooleÖöpäevaringne erihooldusteenus7868477
  Kogukonnas elamise teenus59068811
  Rehabilitatsioon7868476
Töö- ja tegevuskeskus MosaiikJüri 27, Võru linnToetavad teenused, kaitstud töötamine7868088
PäikesemajaKraavi 2a, Võru linnÖöpäevaringne erihooldusteenus58540888
TuulemajaKraavi 2b, Võru linnÖöpäevaringne erihooldusteenus53050080

 

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Triinu Õispuu Juhatuse liige 51975715 triinu.oispuu@ehtk.ee
Anneli Roosmäe Teenuste koordinaator 53480031 anneli.roosmae@ehtk.ee
Marian Lillemets raamatupidaja/töökeskkonna spetsialist 7868475 marian.lillemets@ehtk.ee
Riina Sõber Tegevusjuhendaja/ töökeskuse toodete turundaja 53099571 riina.sober@ehtk.ee
Hele Plakso Teenuste koordinaator 53034067 hele.plakso@ehtk.ee
Kaidi Kuusk Rehabilitatsiooni koordinaator 53026209 kaidi.kuusk@ehtk.ee
Merike Avamere Vaimse tervise õde 53402668 merike.avamere@ehtk.ee
Annika Andla Vaimse tervise õde annika.andla@ehtk.ee
Tea Lubi Tegevusjuhendaja/ kaitstud töö koordinaator 53051067 tea.lubi@ehtk.ee
Merliin Kookmaa Vanemtegevusjuhendaja 53048090 merliin.kookmaa@ehtk.ee
Ellen Järv Vanemtegevusjuhendaja 53050088 ellen.jarv@ehtk.ee
Kadri Mets Vanemtegevusjuhendaja kadri.mets@ehtk.ee