Töö- ja tegevuskeskus Mosaiik

Töö- ja tegevuskeskus Mosaiik asub Võru linnas, Jüri 27.  Mosaiiki on koondunud kogukonnaga tihedalt seotud teenuste osutamine: igapäevaelu toetamine, toetatud elamise ja toetatud töötamise toetamine, kaitstud töö teenuste osutamine  ja tugiisikuteenuse koordineerimine.  Teenusesaajatele on loodud  kaitstud töökohad töötubadesse. Töötada saab õmblus- ja paberitöö töötubades, kangastelgedel vaiba kudumises, vaipade sõlmimisel  ning   Kubijal asuvas puidutöökojas. 

  Meie juures on võimalik teostada teenusesaajate töövõime hindamist   HAMET hindamismetoodika abil. Hindamise käigus  viiakse läbi tööoskusi ja töövõimet täpsustavad individuaalsed  testimised. Selleks tuleb  inimesel  teha mitmeid töösooritusi, näiteks õmblemist, naela löömist, mutri keeramist, värvimist jne . Testimise tulemusena saab spetsialist soovitada, milline töövaldkond võiks inimesele sobida, kas rutiinne töö või vaheldusrikastöö, kas omaette või koos teistega grupis töötamine.

Oleme Töötukassale partneriks ja osutame kaitstud töö teenust vähenenud töövõimega inimestele. Kaitstud töö teenuse abil püütakse koos leida sobiv jõukohane töö sobivas keskkonnas. Töötubades saab harjutada tööle minemiseks vajalikke oskusi ja kujundada vajadusel tööharjumust ning õppida uusi tööoskusi. Kaitstud töö teenuse eesmärk on inimese  jõudmine avatud tööturule.

 Töö- ja tegevuskeskus pakub ka huvitegevuse võimalusi: käsitöö, kunstiring, muusika- ja lauluring. Üheskoos tehakse väljasõite ja tähistatakse tähtpäevi. Ollakse Eriolümpia liikumises aktiivsed kaasalööjad.

Oleme avatud: E-R kell 8.00-16.00

Aadress: Jüri tn 27

Telefon: 78 68 088 / 53051067

Koordinaator: Hele Plakso

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Saturday the 20th. 2013 Copyright by MTÜ Lõuna-Eesti Erihooldusteenuste Keskus Meegomäe küla Vöru vald Võrumaa 65526 tel 782 8720 mob: 53026209 e-post ehtk@ehtk.ee